22.3.13

2012Stara praca wykonana dawno dawno temu na podstawie tutorialu chyba do PS'a, lecz całość wykonana w Gimpie :)
Zapraszam również na stronę mojej galerii. Na razie publikuję tam te prace, które są na tym blogu - link. Tak, jakby ktoś nie chciał czytać tutejszych wypocin ;)Wyrwane z notatnika:
"...2012 rok już minął. We wtorek będzie 2013, trochę niewiarygodny, jakby niemożliwy, ale będzie. 2012 już minął, przepadł. Dalej będzie mnie i (na pewno) nas wszystkich prześladował, będzie rozkazywał nam odwrócić się na chwilę, obejrzeć za siebie, ale to nie zmieni faktu, że minął, że był i sobie odszedł. Że go nie ma. Teraz trzeba podnieść głowę i stawić czoła 2013 roku. Trzeba zacisnąć pięści, czasami wystawić środkowy palec, innym razem kciuk... trzeba to zrobić. 2013 na nas czeka i zamierza nas kopnąć w dupę, może też pogładzić po głowie, uśmiechnąć się, dźgnąć nożem w plecy. Czeka na nas, gotowy. Teraz nasza kolej." 

Czy macie w zwyczaju oglądać się za siebie?

3 komentarze:

 1. Oglądać się za siebie? Owszem. Często.
  Praca dobra. Taka trochę apokaliptyczna...
  Ostatni człowiek ;3

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzadko... ale zdradzę Ci, że całą szufladę mam zapełnioną starymi pamiętnikami (piszę do siebie chyba od 15 lat...) i czasem lubię tam zajrzeć :)

  grafika jak zwykle - mistrzostwo! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie zajrzenie jest jedną z tych bezpiecznych form oglądania się za siebie. Również sama zaglądam do swoich pamiętników :)

   Usuń